Styret

Styremedlemmene i PATA Norway chapter blir valgt for en 2-års periode av generalforsamlingen.

Leder
Anya Tonn
Ask Mr. Cruise
Møllergaten 28
0179 Oslo
Tlf jobb: +47 23 62 82 00
anya@askmrcruise.no
www.askmrcruise.no


Styremedlem
Cristina Quevedo
Vista Travel
Fridtjof Nansens Plass 5
0161 Oslo
Tlf +47 21 99 56 00
cristina@vistatravel.no
www.vistatravel.no
PATA_Cristina


Styremedlem
Elin Reitehaug
Nordic Nomads
Kierschowsgate 1
0462 Oslo
Tlf +47 91 55 42 12
elin.reitehaug@gmail.com
www.nordicnomads.no


Styremedlem
Frode Kiserud
HRG Nordic
Tordenskioldsgt 8-10
0160 Oslo
Tlf: +47 22 17 02 00
frode.kiserud@hrgwordlwide.com
www.no.hrgworldwide.com
Styremedlem
Hege Kristiansen
Thai Airways
Akersgata 32,
0180 Oslo
Tlf: +47 23 11 88 88
hege@thaiairways.no
www.thaiairways.no
PATA_Hege
 

Styremedlem
Mette S. Fjeldheim
Reiselykke Media/ Nordic Nomads
Frydenlundgt. 12a,
0169 Oslo
Tlf + 47 959 41 729
mette.s.fjeldheim@reiselykkemedia.no
www.reiselykke.no / www.nordicnomads.no
PATA_Mette


 

Styremedlem
Maricor Maglasang
Reiserådet
Søsterveien 16 G
1781 Halden
Tlf jobb: +47 95 95 21 21
maricor@reiseradet.no
www.reiseradet.no


Styremedlem
Torill Delbekk Arnesen
JTB Norway
Møllergaten 4
0179 Oslo
Tlf jobb 22413330
torill.arnesen@jtbnorway.com
www.jtbnorway.com



Varamedlem
Berit Egset
Tlf.: +47 97 12 21 11
berit@egset.net




PATA_Berit


This post is also available in: English

Adresse

PATA Norway Chapter
c/o Russell Taylor
Steinalderveien 7B,
1407 Vinterbro,
Norge.

Kontakt


Email: post@pata.no

PATA Nyhetsbrev / Newsletter