Styret

Styremedlemmene i PATA Norway chapter blir valgt for en 2-års periode av generalforsamlingen.

 

Leder
Michael Sørensen 
Ibsenreiser AS
Parkveien 55
0256 Oslo
Tlf jobb: +47 22839215
michael@ibsenreiser.no
www.ibsenreiser.no


Nestleder
Hege Kristiansen
Thai Airways
Akersgata 32,
0180 Oslo
Tlf: +47 23118888
hege@thaiairways.no
www.thaiairways.no
PATA_Hege


Styremedlem
Torill Delbekk Arnesen
JTB Norway
Møllergaten 4
0179 Oslo
Tlf jobb 22413330
torill.arnesen@jtbnorway.com
www.jtbnorway.com


Styremedlem
Elin Reitehaug
Nordic Nomads
Kierschowsgate 1
0462 Oslo
Tlf +47 91554212
elin.reitehaug@gmail.com
www.reisehjerte.nowww.nordicnomads.no


Styremedlem
Maricor Maglasang
HRG Nordic
Søsterveien 16 G
1781 Halden
Tlf jobb: +47 95952121
maricor.maglasang@hrgworldwide.com
www.hrgworldwide.com


Styremedlem
Anna Maria Dahl
STA Travel Norge
Tollbugata 27
0157 Oslo
Tlf jobb: +47 23316100
anna@statravel.no
http://www.statravel.no


Styremedlem
Birgitte Rostrup
Benns
Kirkegata 32
0153 Oslo
Tlf jobb: +47 23102380
Biro@benns.no
http://https://www.benns.no


Styremedlem
Sofie Jørgensen
Benns
Kirkegata 32
0153 Oslo
Tlf jobb: +47 23102380
sojo@benns.no
https://www.benns.no


Varamedlem
Anya Tonn
Cruise.no
Akershusstranda 15
0150 Oslo
Tlf.: +47 67 43 02 00
anya@cruise.no
www.cruise.no

Varamedlem
Vidar Olsen
Explore Travel
Voldgata 97
1632 Gamle Fredrikstad
Tlf: +47 69361850
vidar@exploretravel.no
http://www.exploretravel.no/

This post is also available in: English

Adresse

PATA Norway Chapter
c/o Russell Taylor
Steinalderveien 7B,
1407 Vinterbro,
Norge.

Kontakt


Email: post@pata.no

PATA Nyhetsbrev / Newsletter