Medlemmer

Det følgende er i dag medlemmer av PATA Norway Chapter.
Bedriftsmedlem 
Aeroflot www.aeroflot.com
Air Ticket AS www.airticket.no
Aller Travel www.allertravel.no
APG Scandinavia & Baltics www.apg-ga.com
ASB Consult www.asbconsult.no
AsiaSpesialisten www.asiaspesialisten.no
Australiareiser AS www.australiareiser.no
BENNS – Ditt personlige reisebyrå www.benns.no
beCuriou Private Travel www.becuriou.com
Benny Travel www.vietnamspesialist.no
CARICA Cruiseeksperten AS www.carica.no
Connections www.connections.no
Cruise.no & Ask Mr Cruise AS www.cruise.no
Destination Asia www.destination-asia.com
Discover The World Marketing www.discovertheworld.com
Drømmereiser www.drommereiser.no
Eastern Travel and Tours www.eastern.no
Emirates www.emirates.com
Escape Travel AS & Carpe Diem www.escape.no
Espnes Reiser www.espnes.no
Ethical Travel Portal www.ethicaltravelportal.com
Explore Travel www.exploretravel.no
Face to Face www.face-face.no
Flyservice AS www.flyservice.no
Globe Travel AS www.globetravel.no
Gruppereiser AS www.gruppereiser.as
HRG Nordic Elverum / Hedmark www.hrgworldwide.com/nordic
HRG Nordic Grimstad – Centrum www.hrgworldwide.com/nordic
HRG Nordic Kristiansand www.hrgworldwide.com/nordic
HRG Nordic Måløy www.hrgworldwide.com/nordic
Ibsen Reiser www.ibsenreiser.no
International Tours www.itours.no
Japaneksperten www.japaneksperten.no
JTB Norway www.jtbnorway.com
Kinareiser AS www.kinareiser.no
KLM Royal Dutch Airlines www.klm.com/
Laurvig Reisebureau www.laurvig.no/
Livingstone Travels www.livingstonetravels.no/
Magasinet Reiselyst www.magasinetreiselyst.no
Magellan Tours AS www.magellan.no
Marriott Hotels www.marriott.com
Merlot Reiser www.merlot.no
MF Kulturreiser www.kulturreiser.com
MittKina / Kina-spesialisten www.mittkina.no
Niayesh Travel www.facebook.com/NiayeshTravel
Nordic Nomads www.nordicnomads.no
Norwegian Air Shuttle www.norwegian.no
Oliver Travel AS www.olivertravel.no
Orkideekspressen www.orkide.no
Paradisreiser AS www.paradisreiser.no
Portal Travel www.portaltravel.no
Qatar Airways www.qatarairways.com
Reisegiganten www.reisegiganten.no
Reisehuset www.reisehuset.com
Reiseopplevelser AS www.reiseopplevelser.as
Rezidor Hotel Group www.rezidor.com
Saigon Tours www.saigontours.no
Select Collection www.selecttravel.no
Singapore Airlines www.singaporeair.com.sg
Silvertree Norway www.silvertree.no
Smartreiser AS www.smartreiser.no
Sommerfuglene AS
Sport og Helseferie AS www.sportoghelse.no
Sun Hotels www.sunhotels.com
Sunquest Travel Norge AS www.sunquest-travel.no
Sunway Reiser www.sunwayreiser.no
Thai Airways Norge www.thaiairways.no
TicketBiz www.ticketbiz.no
Tourism Thailand www.tourismthailand.org
Transreiser www.transreiser.no
Travel Bakery www.travelbakery.no
Traveldesign AS www.traveldesign.no
Travelnet Fjordane www.fjordanereisebyra.no
Tur Retur Reiser AS www.turretur.no
Turkish Airlines www.thy.com
Turoperatøren Hit & Dit AS www.hitogdit.com
Uhuru www.uhuru.no
Viking World www.vikingworld.no
Vista Travel www.vistatravel.no
Journalister & Media 
Aasum, Kjell Langset, Mona
Aasbø, Morten Larsen, Cecilie
Baardseth, Helge Lundereng, Inge
Bjørnsti, Gunnhild Molstad, Arild
Cappelen, Nina Venstø Noer, Knut
Dfly Norges varemesse
Ekensteen, Berit Skauge, Christian
Fonbær, Dag Smith, Espen
Forsdahl, Rolf Traveltrade Media
Garseg, Kai Tuhus, Jenny Bull
Langholm, Anders
Individuelle medlemmer 
Abebe, Messay Kiserud, Frode – HRG
Dieserud, Reidar – Travel Invest Kjølberg, Tor
Egset, Berit Kyrkjeeide, Tor Arne
Eimhjellen, Rigmor Lien, Karin
Enger,Gro Løvli, Wenche Irene
Globetrotter, Elisa Maglasang, Maricor – Reiserådet
Grewe, Maria Olsen Morten Hamre
Gundersen, Hilde Ødegård Sigrid
Halvorsrød, Merete Polmar, Silje
Hveberg, Sidsel Samuelsen, Wenche – HRG
Høvik, Cathrine – HRG Strømme, Trine
Karlsen, Hilde

This post is also available in: English

Adresse

PATA Norway Chapter
c/o Russell Taylor
Steinalderveien 7B,
1407 Vinterbro,
Norge.

Kontakt


Email: post@pata.no

PATA Nyhetsbrev / Newsletter