Medlemmer

Det følgende er i dag medlemmer av PATA Norway Chapter.
Bedriftsmedlem 
Aeroflot www.aeroflot.com
Air Ticket AS www.airticket.no
Aller Travel www.allertravel.no
APG Scandinavia & Baltics www.apg-ga.com
ASB Consult www.asbconsult.no
AsiaSpesialisten www.asiaspesialisten.no
Asia Ferie www.asiaferie.no
Australiareiser AS www.australiareiser.no
Aviareps www.aviareps.com
BENNS – Ditt personlige reisebyrå www.benns.no
Benny Travel www.vietnamspesialist.no
CARICA Cruiseeksperten AS www.carica.no
Connections www.connections.no
Cruise.no & Ask Mr Cruise AS www.cruise.no
Destination Asia www.destination-asia.com
Discover The World Marketing www.discovertheworld.com
Eastern Travel and Tours www.eastern.no
Emirates www.emirates.com
Escape Travel AS & Carpe Diem www.escape.no
Espnes Reiser www.espnes.no
Ethical Travel Portal www.ethicaltravelportal.com
Explore Travel www.exploretravel.no
Face to Face www.face-face.no
Globe Travel AS www.globetravel.no
Gruppereiser AS www.gruppereiser.as
HRG Nordic Elverum / Hedmark www.hrgworldwide.com/nordic
HRG Nordic Grimstad – Centrum www.hrgworldwide.com/nordic
HRG Nordic Kristiansand www.hrgworldwide.com/nordic
HRG Nordic Måløy www.hrgworldwide.com/nordic
Ibsen Reiser www.ibsenreiser.no
International Tours www.itours.no
Japaneksperten www.japaneksperten.no
JTB Norway www.jtbnorway.com
Kinareiser AS www.kinareiser.no
KLM Royal Dutch Airlines www.klm.com/
Livingstone Travels www.livingstonetravels.no/
Magasinet Reiselyst www.magasinetreiselyst.no
Magellan Tours AS www.magellan.no
Malaysia Tourism Promotion Board www.tourism.gov.my
Merlot Reiser www.merlot.no
MittKina / Kina-spesialisten www.mittkina.no
Niayesh Travel www.facebook.com/NiayeshTravel
Nordic Nomads www.nordicnomads.no
Norwegian Air Shuttle www.norwegian.no
Oliver Travel AS www.olivertravel.no
Orkideekspressen www.orkide.no
Paradisreiser AS www.paradisreiser.no
Qatar Airways www.qatarairways.com
Reisegiganten www.reisegiganten.no
Reiseopplevelser AS www.reiseopplevelser.as
Reiserådet Maria Maglasang www.reiseradet.no
Rezidor Hotel Group www.rezidor.com
Saigon Tours www.saigontours.no
Select Collection www.selecttravel.no
Singapore Airlines www.singaporeair.com.sg
Smartreiser AS www.smartreiser.no
Sommerfuglene AS
Sport og Helseferie AS www.sportoghelse.no
Sun Hotels www.sunhotels.com
Sunquest Travel Norge AS www.sunquest-travel.no
Thai Airways Norge www.thaiairways.no
TicketBiz www.ticketbiz.no
Tourism Thailand www.tourismthailand.org
Transreiser www.transreiser.no
Travel Bakery www.travelbakery.no
Traveldesign AS www.traveldesign.no
Travelnet Fjordane www.fjordanereisebyra.no
Tur Retur Reiser AS www.turretur.no
Turkish Airlines www.thy.com
Turoperatøren Hit & Dit AS www.hitogdit.com
Uhuru www.uhuru.no
USA Spesialisten www.usaspesialisten.no
Viking World www.vikingworld.no
Vista Travel www.vistatravel.no
Journalister & Media 
Aasum, Kjell Langset, Mona
Aasbø, Morten Larsen, Cecilie
Baardseth, Helge Lundereng, Inge
Bjørnsti, Gunnhild Molstad, Arild
Cappelen, Nina Venstø Noer, Knut
Dfly Norges varemesse
Ekensteen, Berit Skauge, Christian
Fonbær, Dag Smith, Espen
Forsdahl, Rolf Traveltrade Media
Garseg, Kai Tuhus, Jenny Bull
Langholm, Anders
Individuelle medlemmer 
Abebe, Messay Egset, Berit
Eimhjellen, Rigmor Enger,Gro
Foster-Nielsen, Arlene Globetrotter, Elisa
Grewe, Maria Gundersen, Hilde
Halvorsrød, Merete Kjølberg, Tor
Karlsen, Hilde Løvli, Wenche Irene
Maglasang, Maricor – Reiserådet Olsen Morten Hamre
Polmar, Silje Samuelsen, Wenche – HRG
Strømme, Trine Ødegård Sigrid

This post is also available in: English

Adresse

PATA Norway Chapter
c/o Russell Taylor
Steinalderveien 7B,
1407 Vinterbro,
Norge.

Kontakt


Email: post@pata.no

PATA Nyhetsbrev / Newsletter