Medlemmer

Det følgende er i dag medlemmer av PATA Norway Chapter.
Bedriftsmedlem 
Aeroflot www.aeroflot.com
Air Ticket AS www.airticket.no
Aller Travel www.allertravel.no
ASB Consult www.asbconsult.no
Asia Inter Reisebyrå
AsiaSpesialisten www.asiaspesialisten.no
Australiareiser AS www.australiareiser.no
BENNS – Ditt personlige reisebyrå www.benns.no
beCuriou Private Travel www.becuriou.com
Benny Travel www.vietnamspesialist.no
CARICA Cruiseeksperten AS www.carica.no
Connections www.connections.no
Cruise.no & Ask Mr Cruise AS www.cruise.no
Drømmereiser www.drommereiser.no
Eastern Travel and Tours www.eastern.no
Embassy of the Philipines www.philembassy.no
Emirates www.emirates.com
Escape Travel AS & Carpe Diem www.escape.no
Espnes Reiser www.espnes.no
Ethical Travel Portal www.ethicaltravelportal.com
Explore Travel www.exploretravel.no
Everest Travel www.everesttravels.no
Face to Face www.face-face.no
Flyservice AS www.flyservice.no
Flytoget AS www.flytoget.no
G Travel www.gtravel.no
Globe Travel AS www.globetravel.no
Gruppereiser AS www.gruppereiser.as
Home Tour AS www.hometour.no
HRG Nordic Elverum / Hedmark www.hrgworldwide.com/nordic
HRG Nordic Grimstad – Centrum www.hrgworldwide.com/nordic
HRG Nordic Kristiansand www.hrgworldwide.com/nordic
HRG Nordic Måløy www.hrgworldwide.com/nordic
Hvitserk & Eventyrreiser www.hvitserk.no
Ibsen Reiser www.ibsenreiser.no
International Tours www.itours.no
Japaneksperten www.japaneksperten.no
JTB Norway www.jtbnorway.com
Kinareiser AS www.kinareiser.no
KLM Royal Dutch Airlines www.klm.com/
Laurvig Reisebureau www.laurvig.no/
Livingstone Travels www.livingstonetravels.no/
Magellan Tours AS www.magellan.no
Marriott Hotels www.marriott.com
Merlot Reiser www.merlot.no
Messereiser AS www.messereiser.no
MF Kulturreiser www.kulturreiser.com
MittKina / Kina-spesialisten www.mittkina.no
M & M Reiser www.mmreiser.no
Niayesh Travel www.facebook.com/NiayeshTravel
Nomaden www.nomaden.no
Nordic Nomads www.nordicnomads.no
Nordiske Seminarer AS www.nordiskeseminarer.no
Norwegian Air Shuttle www.norwegian.no
Oliven Reiser www.olivenreiser.no
Oliver Travel AS www.olivertravel.no
Orkideekspressen www.orkide.no
Paradisreiser AS www.paradisreiser.no
Portal Travel www.portaltravel.no
Qatar Airways www.qatarairways.com
Reisegiganten www.reisegiganten.no
Reisehuset www.reisehuset.com
Reiseopplevelser AS www.reiseopplevelser.as
Rezidor Hotel Group www.rezidor.com
Saigon Tours www.saigontours.no
Select Collection www.selecttravel.no
Singapore Airlines www.singaporeair.com.sg
Silvertree Norway www.silvertree.no
Smartreiser AS www.smartreiser.no
Sommerfuglene AS
Sport og Helseferie AS www.sportoghelse.no
StorbySpa www.storbyspa.no
Sun Hotels www.sunhotels.com
Sunquest Travel Norge AS www.sunquest-travel.no
Sunway Reiser www.sunwayreiser.no
Thai Airways Norge www.thaiairways.no
TicketBiz www.ticketbiz.no
Tourism Thailand www.tourismthailand.org
Transreiser www.transreiser.no
Traveldesign AS www.traveldesign.no
Travelnet Fjordane www.fjordanereisebyra.no
Travelnet Os Reisebyrå www.travelnet.no
Tur Retur Reiser AS www.turretur.no
Turkish Airlines www.thy.com
Turoperatøren Hit & Dit AS www.hitogdit.com
Uhuru www.uhuru.no
Viking World www.vikingworld.no
Vista Travel www.vistatravel.no
Journalister & Media 
Aasum, Kjell Langset, Mona
Aasbø, Morten Larsen, Cecilie
Baardseth, Helge Lundereng, Inge
Bjørnsti, Gunnhild Molstad, Arild
Cappelen, Nina Venstø Noer, Knut
Dfly Norges varemesse
Ekensteen, Berit Skauge, Christian
Fonbær, Dag Smith, Espen
Forsdahl, Rolf Traveltrade Media
Garseg, Kai Tuhus, Jenny Bull
Langholm, Anders
Individuelle medlemmer 
Abebe, Messay Kyrkjeeide, Tor Arne
Dieserud, Reidar – Travel Invest Lethigangas, Kristin –  BluXpress
Egset, Berit Maglasang, Maricor – Reiserådet
Eimhjellen, Rigmor Polmar, Silje
Enger,Gro Samuelsen, Wenche – HRG
Grewe, Maria Tokerød,Kjersti
Grinde, Gerd Marit  Øvergaard, Jo
Høvik, Cathrine – HRG
Kiserud, Frode – HRG

This post is also available in: English

Adresse

PATA Norway Chapter
Steinalderveien 7B,
1407 Vinterbro,
Norge.

Kontakt


Email: post@pata.no

PATA Nyhetsbrev / Newsletter